Video perełki

Jako iż w dobie złego internetu co raz mniej osób czyta, postanowiliśmy wyjść z kolejną, innowacyjną nową propozycją do naszych stałych czytelników (w liczbie 2). Tym razem startujemy z działem video. Ot, różne perełki będą się tu z pewnością pojawiać. W końcu internet to śmietnik bez dna.

O co gra Legia?

Mówi się, że Legia gra o mistrzostwo. Ale czy cała Legia? Bo jej kapitan walczy też o coś innego. Oczywiście, przy okazji.

Prawda o kibicach?

Jak wiadomo, każdy medal ma dwie strony. Dlatego prawda o kibicach też ma swoje dwa tory, po których jedzie. Pytanie tylko, czy jedna albo druga strona nie zostanie nazbyt wyeksponowana? Niezależnie od tego, warto sprawdzić ten film:

Kamil Glik skillzzzz

Po meczu Polska – Ukraina jest to trochę kopanie leżącego. Ale skoro leżący jeszcze śmieje się nam w twarz? Nie możemy się powstrzymać…

Karny w wykonaniu Nakoulmy

Naprawdę, czasami brakuje słów żeby opisać polsko-piłkarską rzeczywistość. Oto jeden z tych momentów.

Gol Przemysława Kaźmierczaka

Mówcie co chcecie, ale to zdecydowanie jedna z najładniejszych bramek w tym sezonie. A już na pewno najlepsza, jaka padła w trakcie 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Panie, Panowie – oto Przemysław Kaźmierczak. Tak, Kaźmierczak. Nie, nie Cristiano Ronaldo. Przecież widać po pogodzie i trybunach, że to Chorzów, nie?

Reakcja Jakuba Wawrzyniaka

Jak powszechnie wiadomo, Jakub Wawrzyniak reprezentantem Polski jest. Przez to wypadałoby stwierdzić, iż jest on jednym z lepszych obrońców w kraju. Brzmi logicznie? Brzmi. Czy przez to okrzyk stałego kibica Podbeskidzia Bielsko-Biała jest logiczny? Nie. Ale to T-Mobile Ekstraklasa, a tu nic nie musi być normalne. Prawda?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s